Reference

Workshop LinkedIn mi odpověděl na spoustu otázek - k čemu a jak lze tuto profesní síť využít, které funkcionality má cenu ovládnout, jak načasovat příspěvky, apod. Moc se mi líbilo přirovnání, že to je prostor pro budování vztahů s lidmi z mé minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Jan Froněk, PhD 

akademický kouč

V červenci 2022 jsem se zúčastnila on-line workshopu Buď In na LinkedIn pod vedením Radky Minaříkové a Martina Musila. Provedli nás rámcově fungováním LI a předali praktické rady a tipy pro jeho používání. Workshop určitě doporučuji pro začátečníky, nemusejí se ničeho bát, Radka i Martin jsou velmi pohodoví a vstřícní .

Ivana Langová

realitní makléřka

Jsem velice ráda, že mi paní Minaříková pomohla s úpravou mého životopisu, a za její ochotu prokonzultovat online formou možnosti a úskalí chování při pohovorech. Stejně tak mi pomohl celkový balíček nástrojů, jak při této události postupovat, na co si dát pozor, a co lze vylepšit. Díky nabytým znalostem, které se mi budou hodit i do budoucna jsem uspěla u pohovoru, a teď se těším na to, co mi nová práce přinese.

Tatiana B.

absolventka VŠ

S Radkou jsem se seznámila díky svému působení v Najdi kouče. Radka je jednou ze zakladatelek a v rámci podpory mi velmi pomohla s mou prezentací na LI. Radka se mnou probrala i mou komunikační strategii, vizi, mé zkušenosti a jak vše zužitkovat v prezentaci ke klientům. Její přístup je velmi vstřícný, lidský, koučovací a pokud mentoruje a radí, pak velmi citlivě s napojením na Vás. Radka Vás umí pochopit, naladit se na Váš způsob přemýšlení a to pak přetaví do Vašeho "cavru".

Když jsem viděla její návrhy já, řekla jsem si "WOW" to je ono.

Radku mohu doporučit z několika důvodů. Je lidská, empatická, vnímavá a respektující. Má fantazii a kreativitu a všechny tyto dary a dovednosti uplatňuje při práci se svými klienty – já to tak cítila a bylo mi v tom velmi dobře. Výsledek předčil mé očekávání.

Raduš díky moc.

Kamila Pavlosková

koučka